Haberler - Kamu Görevlileri Anaokulu

Haberler

MÜZE GEZİMİZ

Okulumuzda çocukların geçmişi tanıyıp geleceği görmelerini sağlamak için müze gezisi yapıldı. Yapılan bu gezi ile çocukların tarihten etkinlendikleri ilk olarak gördüğü tarihi eserleri heyecan ile izlediği görüldü. Etkinlik süresince çocuklar hem eğlendi hemde geçmişten günümüze bir zaman yolculuğu yaşamış oldu. gün sonunda hissettiklerini gördüklerini resimler ile ifade ederek etkinliği tamamladı.

Devamı

SONBAHARDA YAPILANLAR ÇALIŞMASI

Okulumuzda yaklaşan kış için sonbahar ayında yapılan hazırlıklar çocuklara anlatıldı, günlük yaşamdan örnekler verildi. Çocukların yaparak yaşayarak öğrenmesine fırsat verilerek öğrenmelerinin kalıcı hale gelmesi sağlandı. Yapılan turşular çocuklar ile beraber evlerine gönderildi. Bu etkinlik ile velilerimizin okulda çocuklarla zaman geçirmelerine onlara bildiklerini paylaşmalarına fırsat verildi yapılan veli katılım çalışmaları ile okul aile işbirliğinin pekişmesi sağlandı.

Devamı

OKULUMUZDA EĞİTİCİ KONSER YAPILDI

Okulumuzda yeni gelen öğrencilerin uyumunu kolaylaştırmak ve onları hem eğlendirip hem öğrenmesini sağlamak için okulumuzda eğitici konser yapıldı. Yıl içinde yapılacak olan sosyal çalışmalar ile öğrencilerimizin hem öğrenmesini hem de eğlenmesini hedeflenmekteyiz.

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ

    KAMU GÖREVLİLERİ ANAOKULU 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI “BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ” YILLIK ÇALIŞMA PLANI  

Devamı

"Ekmek İsrafı" Konulu resim Yarışmasında İl 3.sü olduk.

Ekmek israfına ilişkin yapılan resim yarışmasında okulumuz öğrencisi Ebrar MURAT Malatya üçüncüsü olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Devamı